Ceník služeb indoor studia GreenGolf

Aktuální ceny tréninku a hry na simulátoru TrackMan

Služby máme rozděleny na dva produkty – Hra a Trénink, Trénink je oproti hře levnější a to z toho důvodu, aby byl dostupný pro všechny golfové hráče, které zajímá, co jim TrackMan může dát. TrakcMan není jen simulátor, na který si přijdeš zahrát, ale je to prostředek, který ti může pomoci zlepšit tvou hru. Prostřednictvím metrik, které okamžitě vyhodnotí pochopíš, co děláš špatně. A proto jsme cen u za trénink zvýhodnili oproti hře na hřišti, kam se přijdeš především pobavit.

CO S SEBOU?

boty bez spiků

čisté míčky

chuť do hry

S TrackManem na hřišti

TrackMan event module
(vč. personálu a slevových voucherů do indoor studia)

1 den

20 000 Kč

EVENTY

V případě, že máš zájem o zorganizování firemního teambuildingu, narozeninové oslavy či jiného eventu, napiš poptávku na tereza@greengolf.cz, sestavíme ti individuální nabídku na míru.

SLUŽBA DÉLKA CENA

Trénink na simulátoru TrackMan

1 h

499,- Kč

Balíček 10 tréninků na simulátoru

10 h

4 491,- Kč

(max. 2 hráči)

Hra na simulátoru TrackMan

1 h

699,- Kč

2 h

1 398,- Kč

Balíček 10 her na simulátoru

10 h

5 000 ,- Kč

170 + světových hřišť (max. 4 hráči)

Trenéři v GREEN GOLF INDOOR STUDIU neodvádí žádné poplatky.

Před návštěvou našeho studia doporučujeme stáhnout aplikaci Trackman na Google play nebo v Apple store. Stažením aplikace urychlíš základní nastavení a přihlášení do TM. V aplikaci následně uvidíš veškeré své výsledky z hry i tréninku.

TRACKMAN

Nová éra Indoor Golfu

Naším cílem je ukázat českým golfistům a golfistkám, že TrackMan jim pomůže zlepšit hru. Stavíme Green Golf proto, abyste si „TrackMana“ mohli vyzkoušet, zahrát si a zatrénovat i když je zima nebo špatné počasí. Přijďte na dobrou kávu, poznat nové přátele. Přijďte si zatrénovat, nebo si s kamarády zahrát soukromý turnájek na jednom ze 150 světových golfových hřišť.