Ceník služeb indoor studia GreenGolf

Aktuální ceník platný od 1. 10. 2023

Služby jsou u nás rozděleny na dva produkty – Hra a Trénink, Trénink je oproti hře cenově zvýhodněn, a to z toho důvodu, aby byl dostupný pro všechny golfové hráče, které zajímá, co jim TrackMan může poskytnout. TrackMan není jen simulátor, na který si přijdeš zahrát, ale je to prostředek, který ti může pomoci zlepšit tvou hru. Prostřednictvím metrik, které okamžitě vyhodnotí pochopíš, jak bys měl zlepšit svůj švih.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

ZÍSKEJ ČLENSTVÍ ZDARMA!
Jak na to? Přiveď 3 nebo 5 klientů, kteří u náš ještě nejsou registrovaní skrze TrackMan aplikaci
a
členství je tvoje! 

PŘIVEĎ:
3 nové klienti
GreenGolfu = BASIC ČLENSTVÍ ZDARMA

5 nových klientů GreenGolfu = VIP ČLENSTVÍ ZDARMA

EVENTY

V případě, že máš zájem o zorganizování firemního teambuildingu, narozeninové oslavy či jiného eventu, napiš poptávku na tereza@greengolf.cz, sestavíme ti individuální nabídku na míru.

S TrackManem na hřišti

TrackMan event module
(vč. personálu a slevových voucherů do indoor studia)

1 den

20 000 Kč

Trenéři v GREEN GOLF INDOOR STUDIU neodvádí žádné poplatky.

Před návštěvou našeho studia doporučujeme stáhnout aplikaci Trackman na Google play nebo v Apple store. Stažením aplikace urychlíš základní nastavení a přihlášení do TM. V aplikaci následně uvidíš veškeré své výsledky z hry i tréninku.

TRACKMAN

Nová éra Indoor Golfu

Naším cílem je ukázat českým golfistům a golfistkám, že TrackMan jim pomůže zlepšit hru. Stavíme Green Golf proto, abyste si „TrackMana“ mohli vyzkoušet, zahrát si a zatrénovat i když je zima nebo špatné počasí. Přijďte na dobrou kávu, poznat nové přátele. Přijďte si zatrénovat, nebo si s kamarády zahrát soukromý turnájek na jednom ze 150 světových golfových hřišť.