Přinášíme vám jedinečnou příležitost stát se členem našeho  golfového indooru v Šestajovicích! S naším členstvím nejenže získáte přístup k nejlěpší technologii v oblasti golfu TrackMan 4, ale také se můžete těšit na výhody, které jsme pro vás připravili.


🏌️‍♂️ Basic členství za pouhých 990 Kč/sezóna:

    • Hra na TrackMan simulátoru 720 Kč/hod.

    • Trénink na TrackMan simulátoru 530 Kč/hod

🌟 VIP členství za atraktivních 2900 Kč/sezóna:

    • Hra na TrackMan simulátoru 560 Kč/hod.

    • Trénink na TrackMan simulátoru 500 Kč/hod

K VIP členství jeden turnaj ZDARMA!

Stále platí naše speciální nabídka: přiveďte k nám 3 nebo 5 nových klientů, kteří ještě nejsou evidovaní ve studiu prostřednictvím TrackMan účtu, a získejte své členství ZDARMA!

Těšíme se Vás

Tým GreenGolf

Sezónní členství indoor golf studia - GreenGolf

Rezervace

Navštivte nás, těšíme se na vás

Často kladené dotazy

Trénink je pro hráče, kteří chodí pouze trénovat, chceme, aby trénování bylo dostupné pro všechny. Můžete přijít s vlastním trenérem. Trenéři u nás neodvádí žádné poplatky.
Můžete si přivést svého trenéra, nebo si domluvit trénink s jedním z našich trenérů, rádi vám poskytneme kontakt.
Aplikaci TrackMan golf si stáhnete do svého telefonu a kdykoliv přijdete hrát na TrackMana – kdekoliv ve světě, přihlásíte se pomocí aplikace. V aplikaci následně najdete veškerou svou aktivitu, kterou na TrackMan simulátoru strávíte. V aplikaci si můžete připravit hřiště, které si chcete zahrát. Můžete soupeřit se svými přáteli a vzájemně sledovat své výsledky. Pomocí aplikace se též registrujete i do turnajů.
Na našich webových stránkách si můžete zarezervovat svůj čas, který u nás chcete strávit. Případně si můžete zavolat a zarezervovat se prostřednictvím telefonu: +420 725 579 911.
Každý měsíc vypisujeme golfový program, kde najdete několik turnajů. Zimní sezonu běží několik indoor tour, jednou z nich je virtuální Winter golf tour, kterou si můžete zahrát kdykoli v měsíci, Gentleman tour – 9jamkový turnaj s programem, Ladies golf tour – 9jamkový turnaj s programem. 

Rezervaci můžete také provést na naší oficiální stránce Reservio.