indoor golf studio Praha Šestajovice

Nejmodernější golfový simulátor s technologií TrackMan

Nejmodernější golfové indoor studio v České republice, které je vybaveno technologií TrackMan4. Ve studiu jsou k dispozici 4 simulátory TrackMan, které lze využít jak pro trénink, pro zábavu či pro turnaje.

 Hra na simulátoru je vhodná pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, své si zde najdou děti, teenageři i dospělí. GreenGolf je také místo, které je vhodné i pro pořádání různých eventů, např. narozeninových oslav, firemních večírků, turnajů či teambuildingů.

Indoor-Open-Sestajovice-3.2.2022-photo.Zdenek Sluka-0118

TrackMan4 umí změřit až 31 metrik tvého úderu a je téměř 100 % přesný. TrackMan okamžitě vyhodnotí ránu a zjistíš, proč ti to nelítá tam, kam bys chtěl/a. Díky TrackManu můžeš mít svou hru pod kontrolou a neustále se zlepšovat.

Data, která poskytuje Trackman

Nová éra Indoor Golfu.

Naším cílem je ukázat českým golfistům a golfistkám, že TrackMan jim pomůže zlepšit hru. Stavíme Green Golf proto, abyste si „TrackMana“ mohli vyzkoušet, zahrát si a zatrénovat i když je zima nebo špatné počasí. Přijďte na dobrou kávu, poznat nové přátele. Přijďte si zatrénovat, nebo si s kamarády zahrát soukromý turnájek na jednom ze 150 světových golfových hřišť.

Přijďte se přesvědčit, že TrackMan je výjimečný v tom, jak umí sledovat pohyb vaší hole, jak přesně vyhodnocuje všechna data
v okamžiku odpalu, jak sleduje rychlost, směr, rotaci a místo dopadu míčku a spoustu dalších metrik užitečných proto, abyste rozuměli, proč míček letěl tam, kam jste ho odpálili a ne tam, kam jste ho chtěli odpálit.

Přeji hezkou hru
Ivan Fučík

Podívej se, co všechno umí TrackMan

Neváhej a rezervuj si termín

tréninku není nikdy dost.

Prohlédni si

všechna naše videa