GREENGOLF PERFORMANCE CENTRUM

Vážení golfisté, 
Jsme tu pro pro ty, kteří chtějí hrát lepší golf a proto transformujeme náš indoor na další level!
A to GREENGOLF PERFORMANCE CENTRUM! 
Přijďte a vyzkoušejte naše špičkové technologie a služby, které vám pomohou zlepšit vaši hru.
 
Simulátory TRACKMAN 4, Silové desky Smart2Move a Golfový FITNESS koutek na jednom místě.
Jak to funguje? Při golfovém švihu dělá Vaše tělo naučený pohyb. Děláte ho podle Vašich pocitů a podle instrukcí trenéra. Ale ani Váš pocit ani oko trenéra neumí zachytit tlaky a síly, které přenášíte do podložky a od položky do hlavy hole a tím i do míčku. S2M s Trackmanem je umí změřit.
Přijďte si změřit Vaše síly při výskoku a golfovém švihu, uděláme vám analýzu, změříme rychlost švihu bez míčku a najdeme nejslabší místo vašeho úderu. Poradíme vám, kde a jak můžete vylepšit působení sil na rychlost hlavy hole a tím i na míček. Pokud budete chtít zaměříme se i na fitness trénink vašeho těla. 
Analýzu s Vaším svolením poskytneme a vysvětlíme i vašemu trenérovi golfu, aby věděl, na co je potřeba se zaměřit. Pokud trenéra nemáte, rádi Vám doporučíme některého z našich.
 

Smart2Move Silové Desky

  • Analýza 3D sil působících na podložku během golfového švihu: Získejte detailní přehled o silách, které ovlivňují váš švih.
  • Měření sil působících na zem: Síly působící na zem nejsou vidět, proto je nutné je měřit pro lepší porozumění a zlepšení techniky.
  • Větší síla ve správném čase = delší úder: Optimalizujte svůj švih pro dosažení delších a přesnějších úderů.

TrackMan 4 Simulátory

  • Okamžitá zpětná vazba: Sledujte svůj švih v reálném čase a získejte okamžité informace o své hře.
  • Podrobný rozbor úderu: Analyzujte každý aspekt vašeho úderu pro lepší pochopení a zlepšení vaší techniky.
  • Aplikace pro sledování progresu: Sledujte svůj pokrok a získejte personalizované rady, jak se zlepšovat
 

Novinka: Golfový FITNESS koutek

Od října se můžete těšit na nový fitness koutek! Tento prostor můžete využít jak s trenérem, tak sami, podle vašich potřeb a preferencí. Přijďte a zažijte, jaký rozdíl může správná fyzická příprava udělat pro váš golfový výkon.

 

Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás!

www.greengolf.cz
info@greengolf.cz +420 725 579 911

 

Ivan Fučík je naším certifikovaným specialistou kinematiky a dynamiky pohybu lidského těla při golfovém švihu. Ve spolupráci a pod vedení fitness trenéra Martina Hrázdila se již několik let intenzivně věnuje vědomému cvičení těla se zaměřením na golf. Jak říká sám:  „Učím se sám na sobě, jak změnit pohybové stereotypy a jak zapojit do pohybu ty správné svalové partie a to nejen při golfu. A protože jsem golf začal hrát až po 50, mám těch špatných stereotypů hodně.“
Ing. Ivan Fučík
fitness trenér a certifikovaný poradce S2M
majitel GreenGolf indoor studia
 

Rezervace

Navštivte nás, těšíme se na vás

Často kladené dotazy

Trénink je pro hráče, kteří chodí pouze trénovat, chceme, aby trénování bylo dostupné pro všechny. Můžete přijít s vlastním trenérem. Trenéři u nás neodvádí žádné poplatky.
Můžete si přivést svého trenéra, nebo si domluvit trénink s jedním z našich trenérů, rádi vám poskytneme kontakt.
Aplikaci TrackMan golf si stáhnete do svého telefonu a kdykoliv přijdete hrát na TrackMana – kdekoliv ve světě, přihlásíte se pomocí aplikace. V aplikaci následně najdete veškerou svou aktivitu, kterou na TrackMan simulátoru strávíte. V aplikaci si můžete připravit hřiště, které si chcete zahrát. Můžete soupeřit se svými přáteli a vzájemně sledovat své výsledky. Pomocí aplikace se též registrujete i do turnajů.
Na našich webových stránkách si můžete zarezervovat svůj čas, který u nás chcete strávit. Případně si můžete zavolat a zarezervovat se prostřednictvím telefonu: +420 725 579 911.
Každý měsíc vypisujeme golfový program, kde najdete několik turnajů. Zimní sezonu běží několik indoor tour, jednou z nich je virtuální Winter golf tour, kterou si můžete zahrát kdykoli v měsíci, Gentleman tour – 9jamkový turnaj s programem, Ladies golf tour – 9jamkový turnaj s programem. 

Rezervaci můžete také provést na naší oficiální stránce Reservio.