Vezmi parťáka a doraž si v neděli zahrát Nedělní texas scramble osmnáctku.

Tentokrát si zahrajeme na Wachusett CC, hřišti, které nabízí úchvatný výhled na majestátní horu Wachusett a vodní nádrž Wachusett. S pěkným uspořádáním zvlněných kopců, náhlých údolí a krásných výhledů.

Nezapomeň přihlásit svůj tým! Tak v neděli 24. 3. 2024 – Troufneš si?
info@greengolf.cz
+420 725 579 911

 

  • 18 jamek 

  • Hřiště:

    Wachusett CC

  • Start: 24.3. 2024 v 9:30

  • Startovné: 890 Kč / hráč

Rezervace

Navštivte nás, těšíme se na vás

Často kladené dotazy

Trénink je pro hráče, kteří chodí pouze trénovat, chceme, aby trénování bylo dostupné pro všechny. Můžete přijít s vlastním trenérem. Trenéři u nás neodvádí žádné poplatky.
Můžete si přivést svého trenéra, nebo si domluvit trénink s jedním z našich trenérů, rádi vám poskytneme kontakt.
Aplikaci TrackMan golf si stáhnete do svého telefonu a kdykoliv přijdete hrát na TrackMana – kdekoliv ve světě, přihlásíte se pomocí aplikace. V aplikaci následně najdete veškerou svou aktivitu, kterou na TrackMan simulátoru strávíte. V aplikaci si můžete připravit hřiště, které si chcete zahrát. Můžete soupeřit se svými přáteli a vzájemně sledovat své výsledky. Pomocí aplikace se též registrujete i do turnajů.
Na našich webových stránkách si můžete zarezervovat svůj čas, který u nás chcete strávit. Případně si můžete zavolat a zarezervovat se prostřednictvím telefonu: +420 725 579 911.
Každý měsíc vypisujeme golfový program, kde najdete několik turnajů. Zimní sezonu běží několik indoor tour, jednou z nich je virtuální Winter golf tour, kterou si můžete zahrát kdykoli v měsíci, Gentleman tour – 9jamkový turnaj s programem, Ladies golf tour – 9jamkový turnaj s programem. 

Rezervaci můžete také provést na naší oficiální stránce Reservio.