ZALOŽ NOVOU TRADICI PRO SVÉ PŘÁTELÉ

 

 

GreenGolf Indoor Studio v Šestajovicích je ideálním místem pro založení nové tradice – uspořádej vlastní golfový turnaj pro tebe a tvé přátelé. S vybavením TrackMan 4 tě čeká realistický golfový zážitek jako žádný jiný. Stačí se rozhodnout, zda si chcete zahrát 9 nebo 18 jamek. TrackMan nabízí vypsání turnaje ve dvojicích, i skupinách. Je to na tobě.

 

Devítijamkový turnaj: 550 Kč/osoba
Osmnáctijamkový turnaj: 890 Kč/osoba
Možnost občerstvení – sestavíme individuální cenovou nabídku.
Kde: GreenGolf Indoor Studio, Šestajovice

Kdy: Termín si můžete zvolit podle svých preferencí!

 

Proč:

  • Realistický golfový zážitek s TrackMan 4 simulátory

  • Možnost vyzvat své přátele a začít novou tradici

  • Skvělá atmosféra a soutěžní duch

    Začni organizovat svůj vlastní golfový turnaj a vytvoř nezapomenutelné chvíle s přáteli. Pro rezervaci a další informace nás neváhejte kontaktovat na e-mail: tereza@greengolf.cz.

Vlastní golfový turnaj - GreenGolf

Rezervace

Navštivte nás, těšíme se na vás

Často kladené dotazy

Trénink je pro hráče, kteří chodí pouze trénovat, chceme, aby trénování bylo dostupné pro všechny. Můžete přijít s vlastním trenérem. Trenéři u nás neodvádí žádné poplatky.
Můžete si přivést svého trenéra, nebo si domluvit trénink s jedním z našich trenérů, rádi vám poskytneme kontakt.
Aplikaci TrackMan golf si stáhnete do svého telefonu a kdykoliv přijdete hrát na TrackMana – kdekoliv ve světě, přihlásíte se pomocí aplikace. V aplikaci následně najdete veškerou svou aktivitu, kterou na TrackMan simulátoru strávíte. V aplikaci si můžete připravit hřiště, které si chcete zahrát. Můžete soupeřit se svými přáteli a vzájemně sledovat své výsledky. Pomocí aplikace se též registrujete i do turnajů.
Na našich webových stránkách si můžete zarezervovat svůj čas, který u nás chcete strávit. Případně si můžete zavolat a zarezervovat se prostřednictvím telefonu: +420 725 579 911.
Každý měsíc vypisujeme golfový program, kde najdete několik turnajů. Zimní sezonu běží několik indoor tour, jednou z nich je virtuální Winter golf tour, kterou si můžete zahrát kdykoli v měsíci, Gentleman tour – 9jamkový turnaj s programem, Ladies golf tour – 9jamkový turnaj s programem. 

Rezervaci můžete také provést na naší oficiální stránce Reservio.